آموزش ویدئویی Affiliate Marketing

تهیه و تالیف: بهروز عبادی

پیش از آنکه به بررسی همکاری در فروش بپردازیم و نمونه کامل و بارز آن در کشور را بررسی کنیم که همان سیستم همکاری در فروش دیجی کالا است لازم است تا نگرش خود را نسبت به کسب و کارهای اینترنتی تغیر دهیم. احتمالا چیزی که در ابتدا از یک کسب و کار اینترنتی به ذهن ما خطور می کند این است که ابتدا باید یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنیم، انبار داشته باشیم و تعداد زیادی محصول هم باید آماده کنیم و تنها چیزی که باید آنلاین استفاده کنیم فعالیتهای بازاریابی است، اما در این حالت قطعا با مشکلاتی مواجه خواهیم شد همچون مشکل تامین کالاها به خصوص در کشور ما در مقاطع زمانی مختلف امکان تامین کالاها وجود ندارد.

حال سوالی که مطرح می شود این است که با وجود مشکلات موجود چگونه می توان کلیه فرآیندهای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی را به صورت آنلاین انجام داد؟ و این فرآیند را به گونه ای برنامه ریزی کرد که هیچ کدام از آنها نیازمند فعالیتهای خارج از فضای وب نداشته باشند؟

پس پیش از هر چیزی باید نگاه خودمان را برای کسب درآمد اینترنتی تغییر دهیم. اینکه برای کسب درآمد اینترنتی نیاز به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، انبار و محصولات زیاد نیست.

بنابراین در همین ابتدای کار، این نگرش را تغییر دهیم. زیرا افراد بسیار زیادی به این صورت عمل می کنند و درآمد بسیار بالایی دارند بدون اینکه هیچ فضای فیزیکی داشته باشند و اکثرا درآمدشان را از طریق موبایل کسب می کنند.

با بیان این مقدمه متوجه می شویم که یکی از روشهای کسب درآمد، همکاری در فروش یا همان Affiliate Marketing است.

اسکرول به بالا