آیا سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم...

با ما تماس بگیرید

021-66035125

021-66086019

021-66013647

021-66013455

برای ما ایمیل بفرستید

info@laitec.ir

edu@laitec.ir

محل برگزاری

تهران، خیابان آزادی، ضلع شمالی دانشگاه صنعتی شریف، خیابان قاسمی، پلاک 79، باشگاه کسب و کار دانش بنیان

برای ما پیام بفرستید

سوالات متداول کاربران

قطعا شرکت در آزمونهای شناخت از خود الزامی نیست. اما از آنجایی که بسیاری از افراد در این زمینه مشکل دارند و نمی توانند با اطلاعات کافی نیسبت به انتخاب دوره های آموزشی خود اقدام کنند، پیشنهاد می شود که حتما در این بخش شرکت نمایید تا بتوانید با دید کافی در دوره های آموزشی ثبت نام کنید.

شرکت در آزمونهای شخصیت شناسی و دریافت کارنامه به صورت رایگان است و نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.

افرادی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگیهای شخصیتی خود دارند و می خواهند کارنامه مهارتی جامع تری را دریافت کنند کافیست هماهنگی لازم را انجام دهند تا در مصاحبه با کارشناسان به صورت اختصاصی به دریافت اطلاعات بیشتر بپردازند. برای هماهنگی لازم جهت مصاحبه، با واحد آموزش تماس حاصل نمایید.

بوت کمپهای آموزشی، برگزاری فرآیندهای آموزشی فشرده و جامع برای حضور در بازار کار در مدت زمان بسیار کم می باشد که افراد باید زمان کافی برای شرکت در این دوره ها را داشته باشند و در کارهای تیمی و پروژه های کاملا عملی شرکت کنند. در حالیکه دوره های آموزشی به صورت دوره های کوتاه مدت و معمولا به صورت چند ساعت در هفته برگزار می شود و افراد برای حضور به بازار کار باید چند دوره مربوطه را از مقدماتی تا پیشرفته بگذرانند تا وارد بازار کار شوند و در بسیاری از موارد، بین 6 ماه یا حتی یکسال طول می کشد تا فرآیند آموزشی مربوطه را سپری کنند.

به جمع 25000 نفری ما بپیوندید

اسکرول به بالا