37 ایده کسب و کار کوچک برای افرادی که می خواهند کسب و کار ایجاد کنند

برایان چسکی ، بنیانگذار Airbnb ، گفت: “اگر سعی می کردیم به ایده خوبی فکر کنیم ، نمی توانستیم به ایده خوبی فکر کنیم. شما فقط باید راه حل یک مشکل را در زندگی خود پیدا کنید. ”

اگر مثل برایان هستید و قبلاً در مورد راه حلی برای مشکلی که در زندگی خود با آن روبرو هستید فکر کرده اید – یا در مسیر انجام این کار هستید – راه اندازی یک کسب و کار کوچک ممکن است در آینده شما تاثیرگذار باشد.

اما اگرچه ممکن است برای یک کار جدید آماده باشید و نسبت به ایده خود اشتیاق داشته باشید، ممکن است به دنبال هدفگذاری در این خصوص باشید.

 

اگر میخواهید بازاریابی دیجیتال را در یک نگاه متوجه شوید این ویدیو را ببینید.

 

برای کمک به شروع کار ، در اینجا لیستی از ایده های کسب و کار کوچک است که به سه بخش عمده تقسیم شده است:

 • بهترین ایده های کسب و کار کوچک
 • ایده های مشاغل خانگی
 • چگونه یک مشاغل کوچک را در خانه راه اندازی کنیم

اولین قدم برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق، یافتن ایده ای تجاری است که برای شما مفید باشد. در این مقاله شما ده ها ایده کوچک تجاری را که می توانید از خانه شروع کنید و همزمان با رشد مشتری افزایش می دهید، مشاهده خواهید کرد.

 

بهترین ایده های کسب و کارهای کوچک

1- تعمیرکار

آیا همیشه در حال تعمیر وسایل خانه هستید؟ وقتی دوستان نیاز به انجام پروژه های کوچک دارند اغلب به شما زنگ می زنند؟ یک وب سایت ایجاد کنید ، یک بخش برای تعیین وقت و تخصص خود ایجاد کنید و برای معرفی به دوستانی که قبلاً به آنها کمک کرده اید مراجعه کنید.

 1. نجاری

به همین ترتیب ، اگر اشتیاق به ساخت مبلمان زیبا یا دیگر کالاهای خانگی از چوب دارید ، این می تواند یک کسب و کار کوچک برای شما باشد. با ذکر چند قطعه خود در سایتهایی مانند Etsy شروع کنید. هنگامی که موارد زیر را ایجاد کردید ، ایجاد یک وب سایت ، پذیرش سفارشات سفارشی یا توسعه و تکمیل کار و اثاثیه یا لوازم داخلی را در نظر بگیرید.

 1. متخصص خیاطی

مردم همیشه به لباسهای پوشیده و دکمه های اصلاح شده احتیاج دارند – و شما می توانید فردی باشید که این کار را انجام می دهد. اگر عاشق خیاطی هستید ، با ارائه خدمات ساده مانند موارد ذکر شده در بالا شروع کنید و با ایجاد مشتری و تقاضای مشتری ، وب سایت خود را به دوخت لباس و طراحی بسط دهید.

 

 1. توسعه دهنده مستقل

از ایجاد وب سایت برای سایر مشاغل کوچک گرفته تا پشتیبانی فنی برای پروژه های خاص، توسعه وب با کیفیت در حال حاضر تقاضای زیادی دارد. به عنوان یک توسعه دهنده وب، طبیعتاً یک مجموعه مهارت فنی خواهید داشت. دانش و تخصص خود را به دست آورید تا مشتریانی که تجربه شما را ندارند بتوانند درک کنند که در دستیابی به آنها کمک خواهید کرد.

 1. مربی شخصی

مشاوره در خانه ، رژیم های تغذیه ای و ورزش شخصی و را ارائه دهید. فراموش نکنید که یک خوراک اینستاگرام را با نقل قول های الهام بخش ، فیلم های ورزشی رایگان و ایده های جالب میان وعده نیز پر کنید – این یک روش معمول برای مربیان تناسب اندام است که برندهای خود را در دنیای دیجیتال بسازند.

 1. طراح گرافیک مستقل

ساعات کاری خود را تعیین کنید ، پروژه های خود را انتخاب کنید و نمونه کارها و مشاغل مورد افتخار خود را بسازید. از طراحی وب سایت گرفته تا گرافیک وبلاگ و موارد دیگر ، بسیاری از شرکت ها به دنبال طراحان گرافیک مجرب برای پشتیبانی از انواع پروژه ها هستند.

اگر تازه شروع به طراحی گرافیک کرده اید ، این هشت نکته و ترفند را که برای مبتدیان ایده آل است ، امتحان کنید. اگر باتجربه تر هستید اما برای جذب مشتری باید نمونه کارهای خود را بسازید ، این دستورالعمل ها باعث می شود خلاقیت شما در کمترین زمان جریان یابد.

 1. مربی زندگی / شغلی

اگر تجربه موفقیت در گذر از دوران شغلی ، شخصی و اجتماعی را دارید ، از آن به عنوان مربی زندگی یا حرفه استفاده کنید. بسیاری از ما به دنبال راهنمایی در حرفه خود هستیم – و یافتن شخصی که وقت لازم برای راهنمایی ما را داشته باشد می تواند سخت باشد.

مربیان زندگی / شغلی ارزان نیستند ، اما آنها می توانند آموزش های جدی و عملی را به مشتریان ارائه دهند که برای حرکت جدی در زندگی شخصی و شغلی آنها لازم است. به هر حال ، همه گاه و بیگاه به برخی از توصیه های نشاط آور احتیاج دارند.

به دنبال الهام هستید؟ Nariah Broadus بیش از 20 سال از زندگی خود را در جهت کمک به مردم در ایجاد محیط های کاری بهتر و هدایت موفقیت در تغییرات به عنوان مربی شغلی و رهبری اختصاص داده است. برای شروع کار با این ایده کسب و کار کوچک ، داستان او را ببینید.

 1. نویسنده رزومه

ایجاد یک رزومه و – در صورت لزوم – نمونه کارها برای یک کار جدید می تواند سخت و وقت گیر باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد کمک می گیرند. با رزومه های متناسب ، نامه های ویژه به زیبایی ویرایش شده و نمونه کارهایی که به دقت ساخته شده اند و مشتریان آنها را نادیده می گیرند ، به آنها در کسب کار جدید کمک کنید.

 1. نویسنده مستقل

اگر مهارت نوشتن دارید ، شخصی وجود دارد که حاضر است برای آنها به شما پول بپردازد. پست های وبلاگ ، مقالات مجله و کپی کردن وب سایت را به صورت انبوه بنویسید – فقط مطمئن شوید که مجموعه ای از کارها را برای به اشتراک گذاشتن با مشتریان بالقوه خود ساخته اید. حتی اگر چند نمونه را در دست داشته باشید ایجاد کنید، آنها به شما کمک می کنند تا کارهای شما را به نمایش بگذارد و مشاغل جدیدی را جذب کنید.

 1. مترجم

توانایی صحبت به یک زبان خارجی را دارید؟ خدمات ترجمه را شروع کنید. تخصص خود را در ژانر خاصی از ترجمه ، مانند ترجمه پزشکی یا مالی ، در نظر بگیرید ، زیرا ممکن است بتوانید نیاز جامعه خود را برطرف کنید.

 1. طراح باغ و باغچه

بسیاری از مردم تمایل به انجام کارهای باغبانی در حیاط خانه خود را دارند ، اما تعداد کمی از آنها دانش کامل انجام اولین قسمت از این روند را دارند – طراحی و برنامه ریزی فضای حیاط خلوت. طراحی فضاهای بیرونی مشتری خود را در دست بگیرید و به آنها اجازه دهید تا این کار را انجام دهند.

 1. مالک فروشگاه تجارت الکترونیک

آیا چیز خاصی ایجاد می کنید ، جمع آوری می کنید یا آنرا مدیریت می کنید؟ ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی و تبدیل سرگرمی خود به یک کار تمام وقت را در نظر بگیرید. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی می تواند برای شما مفید باشد تا به دنبال علاقه خود باشید.

 1. منظره ساز یا محوطه سازی

چمن زنی ، اصلاح درختان و تزئینات فصلی همه نیازهای محله است. اگر تجهیزاتی را در اختیار داشته باشید یا می توانید آن را بدست آورید ، کسب و کار در محوطه سازی می تواند یک کار پرسود باشد.

 1. فیلمبردار

تولید ویدئو مستلزم آن است که شما در تجهیزات مربوطه سرمایه گذاری کنید که می تواند بسیار گران باشد. اما این همان چیزی است که خدمات شما را بسیار ارزشمند می کند. مطمئن شوید که یک حلقه از کارهای شما برای اشتراک گذاری یا ایجاد یک وب سایت علاقه مندانی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هنر فیلمبرداری ، به راهنمای نهایی بازاریابی ویدیویی مراجعه کنید.

 1. عکاس

با انجام عکاسی برای خانواده و دوستان خود شروع کنید. مشاغل عکاسی اغلب دهان به دهان رشد می کنند ، بنابراین صفحه ای در اینستاگرام ایجاد کنید که بتوانید مشتریان اخیر را برچسب گذاری کنید. ویدیوهایی که آنها را در آن نشان می کنید ، در پست های دوستانشان نمایش داده می شود که در آن می توانند کارهای شما را مشاهده کنند.

اگر مطمئن نیستید که با عکاسی مستقل از کجا شروع کنید ، نگاهی به سفر اریکا کلیتون به این کسب و کار بیندازید. توصیه او؟ به خود مهلت دهید تا سود خود را بدست آورید.

 

 1. برنامه ریز سفر

ممکن است زمان آژانس مسافرتی در حال سپری شدن باشد ، اما مردم هنوز به دنبال افرادی هستند که توانایی هماهنگی بیشتر سفرهای غیر سنتی را دارند. اگر همیشه تعطیلات عالی را با هتل های زیبا ، مکانهای ایده آل و رستوران های خوشمزه که برای هر شب صف کشیده اید ، برنامه ریزی می کنید ، تبلیغ خدمات خود را به عنوان یک رویکرد مدرن تر برای برنامه ریزی سفر در نظر بگیرید.

 1. متخصص خودرو

سرویس های خدمات جزئی اتومبیل که به ارائه خدمات در محل می پردازند برای افرادی که مشغول کار هستند و وقت کافی را ندارند مناسب است. با استفاده از این کسب و کار، مشتریان شما فقط باید هزینه پرداخت کنند و خدمات قبل از اینکه آنها بدانند برای آنها انجام می شود. فقط مطمئن شوید که انعطاف پذیری ، حمل و نقل و تجهیزات لازم را دارید تا کسب و کار خود را در جاده ها پیش ببرید.

 1. نظافت منزل

با داشتن مانع کم برای ورود ، تمیز کردن خانه می تواند راهی عالی برای شروع به کارهایی باشد که دوست دارید – به زودی. تبلیغات در خانه های همسایگی خود را در نظر بگیرید و با کسب چند مشاغل کوچک به عنوان مشتری ، بیشتر به دنبال پول خود باشید. آنها معمولاً برای کار مشابه کارمزد بالاتری در نظر می گیرند.

آیا به برخی از الهامات نیاز دارید؟ این سرویس تمیز کردن پس از منتشر شدن محتوای آنها در هنگام شیوع ویروس همه گیر ، تقریباً یک شبه در اینستاگرام رشد کرد.

 

 1. سرآشپز شخصی

همه ما عاشق غذا خوردن هستیم ، اما تعداد کمی از ما وقت و انرژی لازم برای تهیه غذاهای سالم و خوشمزه را داریم. خدمات خود را به طور یکسان برای خانواده ها و مشاغل محلی تبلیغ کنید. برای صرفه جویی در هزینه های شروع کار ، برنامه ریزی گروه های خاصی از مشتریان را با هم – مثلاً گیاهخواران – در نظر بگیرید تا بتوانید مقادیر بیشتری از همان غذا را بپزید.

غذاهای Chef Paul در سراسر کشور در دسترس مشتریان است. مخاطبان مشتری او متشکل از ورزشکاران ، مشاغل شرکتی و سالن های ورزشی محلی است.

 1. مدیر املاک

بسیاری از مردم املاکی را که در آنها زندگی نمی کنند حفظ می کنند – که اغلب در شهرها یا ایالت های مختلف مستقر هستند. به عنوان یک مدیر املاک ، می توانید به یک مالک املاک کمک کنید تا از خانه وی به خوبی مراقبت شود ، در صورت بروز مشکلات جبران ناپذیر رسیدگی کند و به عنوان رابط با مستاجرها عمل کند.

 1. تسهیل کننده خدمات بسته بندی

جابجایی همیشه دردسر ساز است و بسیاری از افراد کل مراحل بسته بندی را استخدام می کنند. آیا می خواهید مشتری دائمی داشته باشید؟ با یک سرویس محلی در حال جابجایی شریک شوید که مشتریان جدید را به شما معرفی کند.

 1. ماساژ درمانی

عضلات دردناک را تسکین داده و به عنوان ماساژ درمانی برای مشتریان خود آرامش ایجاد کنید. دوره های آموزش و صدور گواهینامه را در شهر و ایالت خود جستجو کنید و برای بازدید از مشتری در یک تخت قابل حمل سرمایه گذاری کنید.

 1. ساخت صنایع دستی

ایجاد چیزهای تازه با دست راهی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای شروع یک کسبو کار کوچک است. چه شما جواهرات ، وسایل راحتی بافتنی یا حتی کلاه گیس های سفارشی درست کنید ، احتمالاً بازار محصولات شما وجود دارد. با بازاریابی خلاقانه در شبکه های اجتماعی به مخاطبان خود نشان دهید و موتور جستجو وب سایت خود را برای محصولات بی نظیری که ایجاد می کنید بهینه کنید.

 1. طراح داخلی

مشابه طراحی منظره – افراد زیادی هستند که توانایی خرید مبلمان و دکوراسیون منازل مورد نیاز برای پر کردن اتاق خود را دارند ، اما تعداد کمی از آنها می دانند که از کجا شروع کنند. ساختن نمونه کارها ممکن است مدتی طول بکشد اما مستند سازی پروژه های شما و به اشتراک گذاری آنلاین آنها می تواند بنیادی فراتر از رویاهای شما ایجاد کند.

نیاز به الهام دارید؟ حساب اینستاگرام طراحی داخلی Sandra Cavallo را ببینید.

 1. راهنمای تور

تاریخ محلی شهر یا ایالت خود را دوست دارید؟ راهنمای تور شدن را در نظر بگیرید. مطمئناً ، شما باید تحقیقات زیادی انجام دهید تا بتوانید کار را به خوبی انجام دهید ، اما این نصف سرگرم کننده است. با ارائه تورهایی که در مورد تاریخچه خاصی از جامعه شما صحبت می کنند ، خود را متمایز کنید.

 1. استاد راهنما

خواه یک استاد ریاضی ، استاد پیانو یا شیکسپیر باشید ، شخصی در آنجا حضور دارد که در زمینه تخصص شما به کمی کمک نیاز دارد و مایل است هزینه آن را پرداخت کند. خدمات خود را از طریق مدارس محلی ، کالج های اجتماعی ، مراکز اجتماعی و حتی رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید تا حرف خود را بزنید و یک مشتری ایجاد کنید.

27.مشاور

اگر تجربه قابل توجهی در مورد موضوع خاصی دارید یا از آن آگاهی دارید ، مشاور شدن را در نظر بگیرید. شاید شما در کارهای استخدام متخصص باشید ، مهارت کافی در سئو داشته باشید یا چندین تیم فروش را به موفقیت برساند. تخصص خود را شناسایی کنید و خود را به عنوان مشاور به بازار عرضه کنید و نرخ کار را نیز بپردازید.

 1. صاحب بوتیک لباس

اگر آرزو دارید امپراطوری مد خود را بسازید ، چرا با بوتیک محلی شروع نمی کنید؟ با نمایشگرهای چشمگیر پنجره ، الهام بخشیدن به حساب های رسانه های اجتماعی و درگیری شدید جامعه، خود را در معرض نمایش بگذارید.

 1. برنامه ریز رویداد

شما ممکن است در نوع خاصی از رویدادها – مانند عروسی یا جلسات شرکت – تخصص داشته باشید یا خود را به عنوان برنامه ریز رویدادهای مختلف تنظیم کنید. اگر بسیار منظم هستید ، جزئیات گرا هستید و تجربه برنامه ریزی رویدادهای بزرگ را دارید ، ممکن است زمان آن باشد که از مهارت های شما بهره مند شوند.

 1. صاحب فروشگاه غذای ویژه

غذاهای لذیذ ، پنیرها ، غذاهای شیرین ، نوشیدنی – شما یک غذا را نام می برید ، یک فروشگاه مواد غذایی ویژه برای آن در آنجا وجود دارد. اشتیاق خود را برای استفاده از روغن های زیتون عجیب و غریب استفاده کنید و فروشگاهی مانند American Provutions را باز کنید که در آن نوع تخصص و انتخاب را ارائه می دهید که مخاطبان شما نمی توانند از بقال محلی خود بخواهند.

 1. دستیار شخصی

باز هم ، اگر شما فردی منظم و بسیار دقیق هستید ، زندگی یک دستیار شخصی برای شما مناسب خواهد بود. آیا نمی خواهید همه روز ، به یک دفتر یا شخص وابسته باشید؟ تبدیل شدن به یک دستیار مجازی را در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد فضای کاری انعطاف پذیرتری داشته باشید.

ویدئوی آموزشی “چگونه از طریق لینکدین، فرصت های شغلی را پیدا کنیم” را از دست ندهید

ایده های مشاغل خانگی

این ایده های مشاغل خانگی چند گزینه تجاری دیگر به شما می دهد که از طریق خانه یا بصورت آنلاین هستند.

 1. برنامه نویسی

Frontend ، Backend و هر نوع کدی در این بین ، این مهارت نیاز به تعامل حضوری با مشتری شما ندارد. اما یک مهارت که می خواهید برای این نوع مشاغل از دنیای حضوری منتقل کنید ، گوش دادن فعال است. منطقه بندی هنگام ساخت یک محصول می تواند آسان باشد ، اما ایجاد ارتباط با مشتری به همان اندازه توسعه کد برای وب سایت وی مهم است.

 1. صاحب ماشین فروش

از سال 2015 ، نرخ رشد مشاغل دستگاه های فروش اتوماتیک 1.4٪ افزایش یافته است. حتی با وجود اینکه محدودیت های فاصله اجتماعی هنوز هم برقرار است ، اگر مکان های مناسب را انتخاب کنید ، این تجارت همچنان می تواند سودآور باشد. مکانهای پرترافیک مهم است – مکانهایی مانند بیمارستانها ، مدارس و مراکز اجتماعی، مکانهای هوشمندی برای شروع قرار دادن دستگاههای شما برای ایجاد درآمد کافی برای تأمین هزینه و سودآوری هستند.

 1. مدیر رسانه های اجتماعی

آیا شما مهارت در شبکه های اجتماعی دارید؟ به عنوان یک مدیر رسانه های اجتماعی ، می توانید از مهارت های خود برای مدیریت حساب های شبکه های اجتماعی برای شرکت ها و حتی افراد خاص استفاده کنید. بازاریابی اینفلوئنسر رایج شده است و بسیاری از تأثیرگذاران برای کمک به آنها در اجرای کانال های اجتماعی به آژانس های بازاریابی یا کارمندان اعتماد می کنند.

 1. متصدی ورود اطلاعات

بسیاری از مشاغل برای جستجوی اطلاعات در سیستم های رایانه ای و صفحات گسترده خود به دنبال کارمندان ورود اطلاعات هستند. اگر مهارت کافی در رایانه و تایپ دارید ، این ممکن است کسب و کار شما باشد.

 1. ویرایشگر صوتی یا تصویری

از مارس 2021 ، 1.75 میلیون پادکست در دسترس شنوندگان است. به همین دلیل ، برندها برای ارتباط با مصرف کنندگان به محتوای دیداری و شنیداری روی آورده اند. جذابیت این است که بسیاری وقت ندارند که در تولید این محتوا سرمایه گذاری کنند ، یا مهارت لازم برای انجام آن را ندارند. سردبیران صوتی و تصویری هنگام تولید محتوای با کیفیت برای مخاطبان موردنیاز مورد تقاضا هستند.

 1. Voiceover Artist

صحبت از پادکست ها و ویدئوها ، بسیاری از سازندگان محتوا ارزش و سطح حرفه ای بودن را که استعداد عالی صدا می تواند برای یک پروژه به ارمغان بیاورد ، تشخیص می دهند. چندین برنامه برای معرفی / استخراج پادکست، روایت برای فیلم های توضیح دهنده یا حتی کار صوتی برای کتاب های صوتی می تواند مفید باشد.

ویدئوی آموزشی “چگونه از طریق دیجی کالا، کسب درآمد کنیم” را از دست ندهید

 

 

 

منبع: https://blog.hubspot.com/sales/small-business-ideas?_ga=2.8031602.1941083594.1615718543-76509712.1597143371

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا