15 مورد از بهترین گواهینامه های بازاریابی دیجیتال که باید دریافت کنید

برای به روز نگه داشتن روندهای (Trands) بازاریابی دیجیتال، مهم است که به یادگیری مهارت های جدید ادامه دهید. امروزه بسیاری از دوره ها و گواهینامه های دیجیتال به صورت آنلاین در دسترس هستند.

بسیاری از این دوره ها و گواهینامه ها برای بازاریاب های دیجیتال که به دنبال پیشرفت با نام تجاری شخصی خود در فضای دیجیتالی هستند که به طور مداوم در حال پیشرفت است، رایگان است.

برای تبدیل شدن به کاندیدای اصلی شغل بازاریابی دیجیتال بعدی، گواهینامه ها به شما مزیت استخدام هایی را می دهد که به دنبال افراد بااستعدادی مانند شما هستند. بهتر است که در وهله اول بدانید چرا باید گواهینامه بازاریابی دیجیتال دریافت کنید.

از مهارت های بازاریابی دیجیتال خود عقب نمانید. از گواهینامه های بازاریابی دیجیتال استفاده کنید. آنها می توانند مهارت های شما را افزایش دهند و شما را به عنوان کاندیدای اصلی برای آن شغل جدید تضمین کنند. وقتی در حال ساختن نام تجاری شخصی خود هستید، همه چیز مهم است.

در اینجا برخی از بهترین گواهینمامه های بازاریابی دیجیتال معرفی می شوند که بهتر است برای بهبود اعتبار خود در بازاریابی دیجیتال آنها را بررسی کنید.

1.  Google AdWords Certification

Google AdWords در فضای دیجیتال بسیار قدرتمند است. تبلیغات دیجیتال قبلاً قرار دادن یک تبلیغ بنر در یک وب سایت بود. امروزه، تبلیغات دیجیتال بسیار فراتر از قراردادن یک بنر در وب سایت شده است. Google AdWords برای سازمانهایی که می خواهند بازده بازاریابی دیجیتال خود را افزایش دهند، موثر واقع شده است.

گواهینامه Google AdWords یک گواهینامه حرفه ای برای افرادی است که می خواهند دانش Google AdWords خود را نشان دهند. اعتبار این گواهینامه یک سال است.

چگونه گواهینامه Google AdWords بدست آوریم

برای دریافت گواهینامه Google AdWords ، باید دو آزمون گواهینامه AdWords را پشت سر بگذارید. این آزمون ها شامل آزمون اصول AdWords و یکی از آزمون های زیر است:

Search Advertising, Display Advertising, Mobile Advertising, Video Advertising, or Shopping Advertising.

شرح هر یک از این گواهینامه ها را در زیر مشاهده می کنید:

منبع: Google

Google توصیه می کند که با استفاده از Google AdWords تجربه عملی داشته باشید. می توانید مطالب یادگیری آنها را مطالعه کرده و به صورت رایگان در امتحانات شرکت کنید. اگر در اولین امتحان قبول نشوید ، می توانید هفت روز بعد دوباره امتحان دهید.

نحوه شروع: درباره گواهینامه Google AdWords بیشتر بیاموزید و به عنوان یک همکار Google ثبت نام کنید.

 

هزینه آزمون: رایگان

2. Google Analytics Certification

Google Analytics یکی از بسیار ابزارهایی است که بازاریابان می توانند برای سنجش میزان رشد ترافیک وب سایت استفاده کنند. استفاده برای مبتدیان آسان و برای کاربران پیشرفته تر قدرتمند است.

 

Google Analytics به عنوان ابزاری رایگان برای استفاده در جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال خود به یک ابزار ضروری برای بازاریابان تبدیل شده است.

چگونه گواهینامه گوگل آنالیز را اخذ کنیم؟

وقتی گواهینامه Google Analytics دریافت کنید ، در استفاده از Google Analytics در سازمان خود موثر خواهید بود. می توانید به دیگران در استفاده از این ابزار کمک کنید.

برای دریافت گواهینامه Google Analytics ، باید در آزمون Google Analytics شرکت کنید. Google به شما توصیه می کند با استفاده از Google Analytics تجربه عملی داشته باشید. با این حال ، این یک الزام نیست. می توانید سرفصلها و محتوایات آزمون را مرور کرده و به صورت رایگان در آزمون شرکت کنید. اگر در آزمون قبول نشوید ، می توانید در مدت هفت روز مجدداً آن را شرکت کنید.

نحوه شروع: درباره گواهینامه Google Analytics بیشتر مطالعه کنید.

 

هزینه: رایگان

3. HubSpot Content Marketing Certification

محتوا در دنیای دیجیتال امروز پادشاه محسوب می شود و بازاریابی محتوا ستون اصلی یک استراتژی موثر بازاریابی دیجیتال است. دریافت گواهینامه بازاریابی محتوای HubSpot برای شغل و سازمان شما بسیار مناسب است.

همه بازاریابان امروز باید مهارت نوشتن و برقراری ارتباط را داشته باشند. شما باید بدانید که چگونه می توان فرایندهای مقیاس پذیر و قابل تکرار را برای پیاده سازی و اجرای استراتژی بازاریابی محتوای آنها ایجاد کرد.

دوره صدور گواهینامه بازاریابی محتوای HubSpot شامل چه مواردی است؟

گواهینامه بازاریابی محتوای HubSpot‘  یک دوره هشت ساعته با 14 درس است. این جنبه های مختلف استراتژی بازاریابی محتوا را شامل می شود، از جمله داستان سرایی، ایده پردازی محتوا، چارچوب ایجاد محتوا، تغییر هدف مجدد محتوا، تبلیغ و تجزیه و تحلیل محتوا.

 

نحوه شروع: در صفحه دوره صدور گواهینامه بازاریابی محتوای HubSpot بیشتر بیاموزید.

 

هزینه: رایگان

4. HubSpot Inbound Marketing Certification

HubSpot از طریق آکادمی HubSpot همچنین آموزش و گواهینامه های رایگان دیگری را برای کمک به شما در پیشرفت در بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد. یکی دیگر از گواهینامه هایی که باید بگیرید گواهینامه بازاریابی درونگرا HubSpot (HubSpot Inbound Marketing Certification) به صورت رایگان است. این دوره به شما کمک می کند تا بهترین شیوه های بازاریابی درونگرا، مستقل از بستر HubSpot را درک کنید.

دوره صدور گواهینامه بازاریابی درونگرای HubSpot شامل چه مواردی است؟

گواهینامه بازاریابی درونگرای HubSpot برای بازاریاب های دیجیتال بسیار مناسب است زیرا بازاریابی درونگرا در مورد چگونگی جذب بازدید کننده، تبدیل مشتری، جذب مشتری و خوشحال کردن آنها برای تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده شما بحث می کند. این دوره پنج ساعته شامل 11 کلاس است که اصول بازاریابی درونگرا یا  “pull marketing” را برای جذب مشتریان بالقوه به وب سایت شما پوشش می دهد. این شامل ایجاد محتوا ، ترویج social ، تبدیل و پرورش سرنخ ها (Leads) و موارد دیگر است.

 

نحوه شروع: درباره آن در صفحه دوره صدور گواهینامه ورودی HubSpot اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 

هزینه: رایگان

5. Hootsuite Social Media Marketing Certifications

Hootsuite یک پلتفرم محبوب مدیریت رسانه های اجتماعی است. این برنامه آموزش های مختلف بازاریابی در شبکه های اجتماعی را شامل می شود ، از دوره های مقدماتی تا یک رسانه اجتماعی پیشرفته. Hootsuite ، از طریق آکادمی Hootsuite خود ، دوره های آموزش شبکه های اجتماعی را راهی عالی برای معرفی خود به عنوان کاندیدای اصلی شغل رویایی خود و برتری در شغل فعلی خود ارائه می دهد.

برنامه صدور گواهینامه بازاریابی رسانه اجتماعی Hootsuite چه مواردی را پوشش می دهد؟

این دوره شامل 15 درس و ارزیابی است. این دانش شما را از مفاهیم بازاریابی در شبکه های اجتماعی آزمایش می کند. پس از قبولی در آزمون آنلاین 60 سواله، گواهینامه شما هرگز منقضی نمی شود. یک نشان نیز دریافت خواهید کرد.

برای کاربران پیشرفته رسانه های اجتماعی، HootSuite برای ارائه گواهینامه استراتژی پیشرفته رسانه های اجتماعی با مدرسه نیوهاوس در دانشگاه سیراکیوز همکاری کرده است.

 

نحوه شروع: در صفحه دوره صدور گواهینامه Hootsuite در مورد آموزش و گواهینامه های Hootsuite بیشتر بدانید.

 

هزینه: Hootsuite انواع مختلفی از گواهینامه های رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد:

 

 • Hootsuite Platform Certification: $99
 • Social Marketing Certification: $199
 • Advanced Social Advertising Training: $249
 • Social Media ROI and Value Analysis Certification: $249
 • Social Selling Certification: $299
 • Advanced Social Media Strategy: $999
 • Foundations of Social Advocacy Certification: $299
 • Social Selling for Financial Services Certification: $299
 • Social for Health Care Certification from Mayo Clinic: $400

6. Copyblogger Certified Content Marketer

برنامه بازاریابی محتوای گواهینمامه Copyblogger یک برنامه پیشرفته با دوره های آموزشی نه چندان ساده است. این برنامه شامل گذراندن یک بررسی دقیق از کار شما توسط یکی از اعضای تیم های تحریریه Copyblogger است.

این برنامه برای سازندگان محتوای پیشرفته و استراتژیست های بازاریابی محتوا بسیار مناسب است. این کار متناسب با کسانی است که می خواهند به عنوان یک بازاریاب محتوای حرفه ای فعالیت کنند، شرکت های خود را با مهارت های بازاریابی محتوای سطح بالا بسازند و خود را به عنوان نویسندگان حرفه ای تبلیغاتی که در بازاریابی محتوا تخصص دارند ، به بازار معرفی کنند.

برنامه گواهینامه بازاریابی محتوای Copybloger چه مواردی را پوشش می دهد؟

پس از گذراندن دوره آموزش ، گواهینامه ارائه می شود و در فهرست بازاریابی محتوای دارای گواهینامه در وب سایت Copyblogger فهرست می شوید.

 

نحوه شروع: برای درخواست برنامه صدور گواهینامه (برای مدت محدودی باز است) ، به وب سایت دوره آموزش صدور گواهینامه مراجعه کنید.

 

هزینه: هزینه برنامه صدور گواهینامه 495 دلار است.

7. Content Marketing Institute Online Certification

موسسه بازاریابی محتوا CMI) ) به یکی از معتبرترین منابع برای بازاریابان محتوا تبدیل شده است. CMI از طریق دانشگاه CMI خود آموزش و صدور گواهینامه آنلاین را برای بازاریابان محتوا ارائه می دهد.

برنامه صدور گواهینامه موسسه بازاریابی محتوا شامل چه مواردی است؟

برنامه درسی مداوم آنها طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی محتوا را شامل می شود ، از جمله برنامه ریزی ، مخاطب ، داستان ، کانال ها ، روند ، مکالمه و اندازه گیری. این برنامه شامل کلاسهایی از متخصصان برای 7 موضوع است و شما می توانید با سرعت خود کار کنید. در حالی که یک “مسیر” پیشنهادی برای دوره ها وجود دارد ، شما می توانید 7 دوره را به هر ترتیب انتخاب کنید.

وقتی مواد آموزشی را مطالعه کردید و در آزمون قبول شدید ، گواهینامه خواهید گرفت. گواهینامه هرگز منقضی نمی شود. لازم نیست اشتراک سالانه خود را حفظ کنید مگر اینکه بخواهید به یادگیری ادامه دهید.

 

نحوه شروع: در وب سایت دانشگاه CMI ثبت نام کنید.

هزینه:

 • Individual $995/learner
 • Non-profit $695/learner
 • Alumni $595/learner
 • Group discounts available for three or more learners
 • Corporate and white label access is also available

8. Facebook Blueprint Certifications

تبلیغات در فیس بوک یک روش موثر برای سازمان شما جهت دستیابی به مخاطبان هدف و ایجاد آگاهی است. برای اینکه خود را در دنیای بازاریابی دیجیتال متمایز کنید ، می توانید یک فرد حرفه ای دارای گواهینامه فیس بوک شوید. مجوز Blueprint فیس بوک مهارتهای در سطح پیشرفته با محصولات و خدمات فیس بوک را ارائه می دهد.

گواهینامه Blueprint Facebook چه مواردی را پوشش می دهد؟

دریافت گواهینامه می تواند به شما کمک کند تا در بازار کار بازاریابی دیجیتال از دیگران متمایز شوید. هنگامی که یک نشان دیجیتال Facebook Blueprint Certified Professional برای اشتراک گذاری آنلاین دارید ، اثبات صلاحیت سطح پیشرفته در صنعت تبلیغات دیجیتال را دارید. مجوز Blueprint سیگنالی برای شرکت هایی است که می توانید با آگاهی از فیسبوک کمپین های تبلیغاتی آنها را بهبود بخشید.

 

این برنامه هشت گواهینامه ارائه می دهد:

نحوه شروع: بهتر است درباره گواهینامه های Facebook بیشتر بدانید و از همین امروز شروع کنید.

 

هزینه: هزینه آزمونهای گواهینامه طرح فیس بوک تا معادل 150 دلار در هر آزمون است. هزینه واقعی ممکن است براساس کشور شما متفاوت باشد. هزینه نمایش داده شده در مراحل پرداخت را مشاهده خواهید کرد.

9. Market Motive Digital Marketing Certification Program

Market Motive با عنوان “یادگیری بازاریابی دیجیتال از متخصصان صنایع مستقر در سیلیکون ولی” ، به دلیل پلت فرمهای آموزش تحت وب شناخته می شود. آنها از سال 2007 دوره ها و گواهینامه های بازاریابی دیجیتال را ارائه داده اند.

برنامه صدور گواهینامه بازاریابی دیجیتال Market Motive چه مواردی را پوشش می دهد؟

دوره The Digital Marketing Certified Associate (DMCA)  به شما کمک می کند تا بر دامنه های اصلی دیجیتال مانند بهینه سازی موتور جستجو SEO) )، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، پرداخت به ازای هر کلیک PPC) )، تجزیه و تحلیل وب و بازاریابی محتوا تسلط پیدا کنید. علاوه بر 8 ماژول اصلی در این دوره بازاریابی دیجیتال، آنها آموزش مبتنی بر ابزار را در Google AdWords ، Google Analytics ، Facebook ، Twitter و YouTube ارائه می دهند.

Market Motive یک ارائه دهنده آموزش ثبت شده توسط Online Marketing Certified Professional (OMCP) است که یکی از بهترین گواهینامه ها برای متخصصان بازاریابی آنلاین است. دوره های صدور گواهینامه شما را برای گواهینامه OMCP® ، استاندارد در صنعت بازاریابی دیجیتال ، آماده می کند.

نحوه شروع: برای مدرکی که می خواهید بدست آورید به صورت آنلاین در Market Motive ثبت نام کنید.

هزینه: عضویت فردی از 299 دلار در ماه یا 2،999 دلار در سال شروع می شود. برای دوره DMCA ، می توانید برای یادگیری فردی با 499 دلار برای 180 روز دسترسی و یا کلاس آنلاین با 999 دلار برای 90 روز دسترسی ثبت نام کنید.

10. The Digital Marketing Institute Certified Digital Marketing Professional

موسسه بازاریابی دیجیتال DMI) ) که در سال 2008 تاسیس شد و دفتر اصلی آن در دوبلین ایرلند است ، “فارغ التحصیلان بیشتری را به یک استاندارد بازاریابی دیجیتال بیش از هر سازمان صدور گواهینامه آموزش داده است.” دوره های آنها شامل متخصصان بازاریابی و فروش دیجیتال است. این دوره ها توسط کارشناسان برجسته بازاریابی دیجیتال انتخاب می شوند. این دوره ها برای همه افراد از مبتدی تا کاربر پیشرفته تهیه شده است.

چگونه می توان به یک متخصص بازاریابی دیجیتال معتبر تبدیل شد؟

دوره ها شامل بازاریابی دیجیتال ، فروش دیجیتال و اجتماعی ، استراتژی و برنامه ریزی ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی موبایل و بازاریابی جستجو هستند. به عنوان مثال می توانید یک دیپلم حرفه ای در بازاریابی دیجیتال دریافت کنید. این گواهینامه سنگ بنای DMI است و می تواند مقدمه ای بر ویژگی های اصلی بازاریابی دیجیتال به شما ارائه دهد. آنها شامل بازاریابی موبایل ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق ایمیل ، تبلیغات دیجیتال و سئو هستند.

 

نحوه شروع: می توانید با شرکت در یک دوره دیجیتال رایگان شروع کرده و سپس برای یک دوره ثبت نام کنید.

 

هزینه: قیمت Professional Diploma in Digital Marketing1،995 دلار است.

11. Cornell University Digital Marketing Certificate Program 

eCornell به عنوان بخشی از شرکت تابعه آموزش آنلاین دانشگاه کرنل ، یکی از برترین برنامه های توسعه حرفه ای و اجرایی آنلاین را در جهان ارائه می دهد. این برنامه بازاریابی توسط هیئت علمی از دانشکده مدیریت جانسون دانشگاه کرنل ارائه می شود.

برنامه گواهی بازاریابی دیجیتال کرنل شامل چه مواردی است؟

این برنامه گواهینامه با مروری بر فضای بازاریابی دیجیتال آغاز می شود و شما را برای اجرای چارچوب های اثبات شده آماده می کند. این برنامه سپس به فرصت ها و استراتژی های مرتبط با کانال های پیشرو بازاریابی دیجیتال می پردازد. سپس ، شما برنامه های بازاریابی دیجیتال خود را ایجاد خواهید کرد. با پایان این برنامه ، شما می توانید یک برنامه بازاریابی دیجیتال یکپارچه را بر اساس اولویت ها و منابع شرکت خود تدوین کنید.

 

نحوه شروع: درباره برنامه گواهینامه بازاریابی دیجیتال Cornell بیشتر بدانید.

 

هزینه: شهریه برنامه گواهینامه 3600 دلار است.

12. Duke University Digital Media and Marketing Certificate Program

گواهینامه بازاریابی و رسانه دیجیتال بصورت آنلاین و گام به گام برای حرفه ای هایی طراحی شده است که به دنبال ارتقاء مهارت های موجود در بازاریابی دیجیتال هستند. یا می تواند به شما کمک کند تا حرفه ای جدید در بازاریابی دیجیتال دنبال کنید. این برنامه در هر زمان و از هر رایانه ای با اتصال اینترنت قابل دسترسی است. دانش پذیران می توانند برنامه دوره را براساس سرعت خود تعیین کنند.

برنامه صدور گواهینامه رسانه و بازاریابی Duke Digital شامل چه مواردی است؟

در طول برنامه 12 ماهه ، شما از نویسندگان ، سخنرانان و مشاوران شناخته شده صنعت آموزشهای لازم را دریافت خواهید کرد. دانش پذیران می توانند برنامه درسی را بصورت آنلاین مطالعه کنند ، درسها را تماشا کنند و مهارتهای ارزشمند و عملی لازم برای رقابت آنلاین را بیاموزند.

 

برنامه آنلاین دیجیتال رسانه و گواهی بازاریابی شامل 350 ساعت آموزش آنلاین است. زمان مطالعه ماژول هایی مانند بهینه سازی موتور جستجو SEO) )، بازاریابی محتوا ، رسانه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق تلفن همراه ، پرداخت به ازای هر کلیک PPC) )، بهینه سازی تبدیل ، تجزیه و تحلیل وب ، بازاریابی از طریق ایمیل و تبلیغات نمایش را در بر می گیرد. در صورت برآورده شدن سایر شرایط ، اکثر این ماژول ها دانش پذیران را برای طراحی گواهینامه بازاریابی آنلاین حرفه ای OMCP) ) واجد شرایط می کنند.

 

نحوه شروع: درباره برنامه گواهینامه Duke بیشتر بدانید.

 

هزینه: 3،195 دلار

13. YouTube Certification

YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ جهان است. یوتیوب پردازش بیش از 3 میلیارد جستجو در ماه را انجام می دهد و هر دقیقه 100 ساعت فیلم بارگذاری می شود. از آنجا که ویدئو به یک رسانه محتوای مطلوب تبدیل می شود ، داشتن یک استراتژی محتوای ویدیویی اهمیت دارد. YouTube مکان خوبی برای شروع است.

گواهینامه YouTube چه مواردی را پوشش می دهد؟

گواهینامه YouTube به شما کمک می کند نحوه ایجاد کانال YouTube ، نحوه رشد ، نحوه بهینه سازی آن را بیاموزید. همچنین می توانید نحوه کسب درآمد از آن را بیابید. گواهینامه از تاریخ تصویب گواهینامه خود به مدت یک سال و نیم (18 ماه) معتبر است.

 

یوتیوب همچنین گواهینامه های شرکتی را نیز ارائه می دهد. بنابراین سازمان شما می تواند یک شرکت دارای گواهینامه YouTube باشد. برای صدور گواهینامه شرکتی در YouTube ، سازمان شما باید یک همکار مدیریتی با وضعیت مناسب باشد. این بدان معناست که 75٪ از کارمندان متمرکز در YouTube *  شرکت هر چهار گواهینامه را اخذ کرده باشند.

 

* کارمندان متمرکز در YouTube شامل کارکنانی هستند که به عنوان بخشی از فعالیتهای شغلی خود به سازندگان مشاوره می دهند ، از طرف یک محتواساز یا حقوق محتوا را مدیریت می کنند یا کارهای دیگری را در YouTube انجام می دهند.

 

نحوه شروع به کار: درباره نحوه دریافت گواهینامه YouTube بیشتر بدانید.

 

هزینه: رایگان

14. GetResponse Digital Marketing Certifications

GetResponse یک شرکت نرم افزاری بازاریابی از طریق ایمیل است که به 350،000+ کسب و کار کوچک ، بازاریاب و برند تجاری کمک می کند. هدف این شرکت کمک به بازاریاب ها برای دستیابی به نتایج بهتر آنلاین با صفحات فرود ، وبینارها و اتوماسیون بازاریابی است.

برنامه گواهینامه بازاریابی دیجیتال GetReponse چه مواردی را پوشش می دهد؟

آنها چهار دوره گواهینامه را برای گسترش تخصص بازاریابی دیجیتال شما ارائه می دهند:

Content Marketing Certification

در این دوره پویا ، شما می آموزید که چگونه یک برنامه بازاریابی محتوا ایجاد کنید ، چگونه از کانالهای بازاریابی مختلف برای جذب کاربران جدید استفاده کنید ، چگونه بهترین توزیع محتوا را انجام دهید و چگونه یک بازاریاب بهتر محتوا شوید.

Email Marketing Certification

در این دوره ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از قدرت اشتراک ایمیل استفاده کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه پیام های بازاریابی را درست کنید ، لیستی از مخاطبین درگیر ایجاد کنید و کلیک ها را به فروش تبدیل کنید.

Marketing Automation Certification

در این دوره ، خواهید آموخت که چرا و چگونه به طور خودکار تبلیغات خود را انجام دهید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه گردش کار اتوماسیون را تنظیم کنید و چه زمان برای دستیابی به بهترین بازده سرمایه خود ROI) ) از اتوماسیون استفاده کنید.

Landing Page and Conversion Optimization Certification

در این دوره ، شما می آموزید که چگونه صفحات فرود مناسب برای موبایل را طراحی کنید. شما می توانید مهارت های کپی رایت را افزایش دهید و ابزارهایی را یاد بگیرید که به شما کمک می کند عملکرد صفحه فرود خود را تجزیه و تحلیل کنید.

 

نحوه شروع: درباره برنامه گواهی بازاریابی دیجیتال GetResponse بیشتر بیاموزید

 

هزینه: 199 دلار برای هر دوره

15. American Marketing Association (AMA) Digital Marketing Certification

انجمن بازاریابی آمریکا AMA) ) بزرگترین انجمن بازاریابی حرفه ای در جهان است. آنها برای آموزش مسیر یادگیری دوره های مورد تأیید AMA با LinkedIn Learning همکاری کرده اند تا بتوانید در بازاریابی دیجیتال به یک بازاریاب حرفه ای PCM) ) تبدیل شوید.

مسیر یادگیری و آزمون برای ارائه دانش و اطمینان به شما برای ایده پردازی ، اجرا و اندازه گیری استراتژی های بازاریابی دیجیتال طراحی شده است. این برنامه به اندازه برنامه شما انعطاف پذیر است. این به اندازه کافی دقیق است که اثبات می کند دانش لازم برای پیشبرد حرفه بازاریابی دیجیتال خود را دارید.

برنامه صدور گواهینامه بازاریابی دیجیتال AMA PCM®  چه مواردی را پوشش می دهد؟

برنامه صدور گواهینامه بازاریابی دیجیتال AMA موضوعات مورد تقاضا را پوشش می دهد. عناوین شامل تجزیه و تحلیل ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، تجربه کاربری UX) )، بهینه سازی موتور جستجو SEO) )، تبلیغات دیجیتال ، بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی محتوا است.

این آزمون شامل 120 سوال چند گزینه ای است. امتحان دو ساعت طول می کشد. 15 دقیقه استراحت در نیمه راه آزمون وجود دارد. برای دریافت گواهینامه خود ، مانند اکثر برنامه های دیگر ، باید به 80 درصد سوالات پاسخ دهید. در مدت یک سال از خرید می توانید حداکثر سه بار در این آزمون شرکت کنید.

گواهینامه بازاریابی دیجیتال PCM®  توسط برنامه های PCM AMA ایجاد و تأیید می شود تا اطمینان حاصل شود که شما به مهارت های لازم برای ایجاد تغییر در حرفه بازاریابی خود مجهز هستید.

 

نحوه شروع: مهارتهایی را که برای قبولی در آزمون گواهینامه بازاریابی دیجیتال AMA PCM®  باید بدانید مرور کنید. سپس ، در آزمون آزمایشی رایگان شرکت کنید (ورود به سایت ama.org لازم است).

 

هزینه: 249 دلار برای اعضای AMA و 349 دلار برای اعضای غیر AMA

منبع: https://knowledgeenthusiast.com/2018/01/23/15-digital-marketing-certifications/

 

مقاله قبلی:

کلمات کلیدی: دیجیتال، بازاریابی دیجیتال، گواهینامه، بهترین گواهینامه.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا