درباره ما

به آزمایشگاه یادگیری خوش آمدید

ارائه دهنده دوره های آموزشی حرفه ای و پیشرفته در سطح کشور

آزمایشگاه یادگیری مهارت به منظور توسعه نیروی انسانی ماهر، دوره‌های آموزش تخصصی برگزار می‌نماید. این دوره‌ها به طور عمده شامل دوره‌های پیشرفته و تخصصی است که به منظور توسعه مهارت‌های لازم در بازار کار حرفه‌ای ارائه می‌شوند و علاوه بر آن برگزاری دوره‌های ویژه به صورت بسته‌های آموزشی در زمینه‌های تخصصی و برای بخش‌های ویژه‌ای از صنعت نیز از فعالیت‌های مورد نظر است.

دیجی لب به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزشی، دوره های کوتاه مدت و کارگاه های آموزشی را توسط اساتید مجرب و بنام در فضای کاملا عملی و حرفه ای برگزار می کند.

ما یکی از بزرگترین ارائه کننده دوره های آموزشی در سطح کشور، با تجربه گسترده در ارائه راه حل های یادگیری با کیفیت – با امکان ارائه بیش از 200 دوره آموزشی، در سراسر کشور هستیم. ما به عنوان یکی از رهبران بازار، بیش از 30 هزار نفر را با موفقیت آموزش داده ایم – با اعتماد به نفس مشهور و کیفیت برتر بی نظیر، به همه دانش پذیران مشتاق خود.

تعهدات ما:

ما در قبال دانش پذیران خود، کارکنان و اساتید خود متعهد هستیم

آماده سازی و مشاوره حضور در بهترین شغل خود

ما دانش پذیران خود را پیش از آنکه وارد چرخه آموزش شوند تشویق می کنیم تا در برنامه آشنایی با بهترین شغل مناسب خود براساس ویژگیهای شخصیتی خود وارد شوند. در این برنامه، ابتدا از افراد می خواهیم که در یک کارگاه آموزشی رایگان شرکت کنند و با تمامی بخشهای حوزه فناوری اطلاعات آشنا شوند، سپس از آنها یک تست روانشناسی می گیریم و در مصاحبه حضوری می خواهیم که شرکت کنند. پس از آن، ما کارنامه مسیر شغلی آنها را ارائه می کنیم و دانش پذیر با دید باز، زمینه آموزشی خود را انتخاب می کند.

آماده سازی برای اشتغال

ما در دوره های آموزشی، دانش پذیران را برای حضور در مشاغل مختلف آماده می کنیم و از آنجایی که دوره ها کاملا عملی است دانش پذیران پس از پایان دوره ها هم می توانند خودشان به صورت خوداشتغالی به فعالیت بپردازند یا اینکه جذب مشاغل مختلف شوند.

معرفی به شغل های مختلف

ما تعهد داریم تا کارفرماهایی که نیاز به جذب نیروی انسانی دارند را شناسایی کنیم و دانش پذیران برتر خود را به آنها معرفی کنیم. لیست مشاغل مختلف نیز به صورت روزانه به دانش پذیران اطلاع رسانی می کنیم.

آماده سازی شرکت در آزمونهای بین المللی و دریافت مدارک بین المللی

ما دانش پذیران خود را در طی برگزاری دوره های آموزشی آماده می کنیم تا اگر خواستند در آزمونهای بین المللی شرکت کنند مشکلی نداشته باشند. ما همه سرفصلهای خود را طوری در نظر گرفته ایم که با سرفصلهای دوره ها  و آزمونهای بین المللی مطابقت داشته باشند تا در دریافت مدارک بین المللی مشکلی نداشته باشند.

استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای

اساتید ما از جمله بهترین اساتید رشته خود در سراسر کشور هستند و تمام عوامل موردنیاز برای تبدیل شدن به یک مدرس حرفه ای را دارار هستند و ما آنها را برای حضور در یک دوره آموزش حرفه ای آماده و تشویق می کنیم.

آمار و ارقامی که ما به آنها افتخار می کنیم

+1800

عنوان دوره آموزشی

35000+

دانشجو

100+

دپارتمان آموزشی

200+

استاد مجرب

به جمع 35000 دانشجوی ما بپیوندید

مجوزهایی که کسب کرده ایم:

  • مجوز شورای عالی انفورماتیک
  • مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • مجوز آموزش کارکنان دولت با کد رهگیری 213619264600
  • مجوز آموزش امنیت فناوری اطلاعات (افتا)
  • مجوز آموزش مدیریت تامین کنندگان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح (سمتا)

مشتریان و دانش پذیران ما

ما راه حل های آموزشی را به شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی، بخش های دولتی، سازمان های چند ملیتی و افراد خصوصی ارائه می دهیم. تمرکز اصلی ما ارائه آموزش در طیف گسترده ای از زمینه ها از دوره های فناوری اطلاعات، توسعه شخصی، منابع انسانی و مدیریت تا مدیریت پروژه، برنامه و خدمات فناوری اطلاعات است.

مدرسان ما

ما متخصصان با دانش فراوان در صنعت را انتخاب می کنیم که می دانند چگونه موضوعات خود را برای ایجاد یک یادگیری به یادماندنی و ارزشمند، جذاب جلوه دهند.

مکانهای ما

دوره های معتبر ما، ما را از تمامی رقبای خود جدا کرده است. ما دوره های آموزشی خود را در مکانهایی که در شان دانش پذیران خود هستند برگزار می کنیم و به برگزاری آنها در فضاهایی با تمامی امکانات و ابزارهای افتخار میکنیم.

 

آموزش الکترونیکی و از راه دور

علاوه بر آموزش حضوری در کلاسهای مدرن، ما همچنین می توانیم به مشتریان خود راه حل های آموزشی الکترونیکی را ارائه دهیم. کارکنان اختصاصی ما بی وقفه برای ارائه آموزش های الکترونیکی به مشتریانی که مایل به راحتی کار در محیط خود هستند، فعالیت می کنند. ما همچنین می توانیم محتوای خود را برای مطابقت با نیازهای تجاری خود شخصی سازی کنیم و به شما اطمینان می دهیم که آموزش های ما هدفمند و مؤثر خواهد بود.

 
 

 

 
 

 

مشاوره و مرکز آزمون

خدمات مشاوره استراتژیک ما، مشاوره و آموزش تخصصی را برای شرکتها و سازمانها فراهم می کند تا کارمندان خود را به کار گیرند و تغییرات را از طریق یادگیری در محیط کار ترغیب کنند. ما می توانیم به شما در شناسایی نیازهای آموزشی کمک کنیم و برنامه هایی را برای آموزش ایجاد کنید که توسط متخصصین آموزش یا کارمندان بخش خود شما ارائه شود.

 
 

 

امکانات ما

امکاناتی که ما برای دانشجویان خود فراهم کرده ایم تا در یک محیط آموزشی حرفه ای بتوانند آموزشهای لازم را دریافت کنند عبارتند از:

  • سه کلاس آموزشی با گنجایش حداقل 20 نفر
  • سالن سمینار با گنجایش 120 نفر
  • فضایی برای استراحت دانشجویان
  • فضایی برای پذیرایی دانشجویان
  • فضایی برای تفریح دانشجویان

تصاویری از مکان برگزاری کلاسهای ما

معرفی فضای لایفتک

تصاویر دوره ها

کلاسهای ما با جدیت تمام و جذابیت برگزار می شود که می توانید تصاویر کلاسهای ما را در اینجا مشاهده کنید

گواهینامه

لایفتک براساس همکاری با مجموعه های مختلف گواهینامه های همان مجموعه را صادر می شود.

هیئت علمی

لایفتک از مجموعه اساتید مجرب و باتجربه برای برگزاری دوره های خود بهره می برد.

قوانین و مقررات

ما در برگزاری دوره های آموزشی، قوانینی را درنظر گرفته ایم.

خانواده لایفتک

خانواده لایفتک متشکل از کادر اداری، اساتید و دانش پذیران است.

مجوزها

ما برای برگزاری دوره ها، مجوزهای لازم را اخذ کرده ایم.

اسکرول به بالا