قدرت درونیت رو کشف کن

ما در اینجا با انجام مصاحبه های تخصصی به شما کمک میکنیم تا قدرت درونی خودتان را کشف کنید و کارنامه جامع و کاملی را دریافت کنید و در جهت پیشرفت زندگیتون حرکت کنید- بعدش دوره های آموزشی موردنیازتون رو بهتون پیشنهاد می کنیم.

مصاحبه فرد به فرد

مصاحبه و مشاوره تخصصی فردی در مورد ویژگیهایتان

دریافت کارنامه تفصیلی

ارایه کارنامه تفصیلی بر اساس تیپ شخصیتی تان

برنامه ریزی مجدد

برنامه ریزی مجدد بر اساس علایق و مهارت هایتان، معرفی دوره های آموزشی موردنیازتان

با تست، شما میتوانید به صورت کلی از وضعیت  خودتان آگاهی پیدا کنید  اما به تنهایی کافی نیست. پس از نتایج تست، با مصاحبه تخصصی با کارشناسان آزمایشگاه ما، میتوانید در مورد خصوصیات و علایق خود اظهار نظر قوی تری کنید.

جهت سهولت دسترسی مصاحبه وبیناری (از طریق اینترنت) امکان پذیر می باشد. این قدم کاملا اختیاری است.

در این مرحله پیشرفته، به قسمتهای عمیق درونی خود دسترسی پیدا میکنیم که بر روی همه تصمیمات، انتخاب‌های ما تاثیر میگذارند مانند سایه‌های شخصیتی، تیپ های آن، انرژی های نهفته آن و ….

مصاحبه فرد به فرد

دریافت کارنامه تفصیلی

در این بخش ما کارنامه تفصیلی به شما ارايه میدهیم که شامل موارد زیر است:

  • تیپ شخصیتی شما چیست؟
  • نقاط قوت و ضعف شخصیتتان کدام است؟
  • چگونه روابط عاطفی تان را  مناسب با تیپ شخصیتیان بهبود دهید؟
  • چه ورزش هایی با  انرژی های درونی تان متناسب است؟
  • در چه فعالیت های کاری  بر اساس تیپ شخصیتتان،  موفق ترید؟
  • آموزش ها، کتاب ها و کلاس های مناسب با شخصییتان چیست؟

برنامه ریزی از نو

در این بخش مطابق کارنامه تان شما را برای برنامه ریزی جدید زندگیتان که شامل تغذیه، ورزش، نحوه برقراری روابط موثر، استعداد هایتان و …. است، پشتیبانی میکنیم

ما در این بخش معتقدیم افراد با هر تیپ شخصیتی و امکانات موجود می‌توانند در هر زندگی موفق باشند! نکته‌ مهم اینجاست که بتوانیم بر اساس شخصیت فرد بهترین شرایط و موقعیت را مهیا کنیم.

یادمان باشد درست نیست که بگوییم «تیپ شخصیتی من تنها برای این موضوع مناسب است» و با این گفتار دید خود و دیگران را محدود کنیم.

ما در این بخش هر چیزی  که در مورد خودتان کشف کنیم را جایی به‌صورت مکتوب یادداشت می کنیم تا امکان رجوع به آن و مرور کردنش فراهم شود. چه بهتر که هر از گاهی این یادداشت‌ها را با هم بازخوانی کنیم. تجربه‌ زندگی هر روز بیش‌تر از قبل به ما خواهد آموخت که هستیم و که باید باشیم!

اسکرول به بالا