یک تجربه یادگیری مدرن که کارکنان از آن استفاده می کنند، آن را دوست دارند و در کار خود بکار می گیرند.

ما به شما کمک میکنیم تا در دستیابی به اهداف کسب و کار و آموزش موفق کارکنان خود دست یابید.

وابستگی و علاقمندی کارمندان را افزایش دهید

درگیر نگه داشتن استعداد برتر برای اطمینان از عدم ترک کار و رفتن به شرکت رقیب بسیار مهم است. دلیل شماره 1 کارمندانی که شرکت ها را ترک می کنند عدم پیشرفت حرفه ای است.

چگونه دیجی لب می تواند به شما در افزایش تعامل و وابستگی کارمندان کمک کند؟ با درگیر کردن در دوره های آموزشی جذاب و به روز، تدریس توسط متخصصان دنیای واقعی و براساس نیاز بازار کار. بعلاوه، ما با ارائه محتوای دوره های به روز و براساس سرفصلهای بین المللی  که میلیون ها نفر از متخصصان در حال حاضر روزانه از آن استفاده می کنند، به شما کمک می کنیم تا وابستگی و علاقه کارمندان خود را بیشتر کنید.

94٪  از کارمندان می گویند که اگر در یادگیری و توسعه آنها سرمایه گذاری شود، مدت بیشتری را در یک شرکت می مانند و وابستگی آنها به شرکت بیشتر خواهد شد.

نیازهای یادگیرنده مدرن را برآورده سازید

کارمندان انتظار دارند که فناوری یادگیری به صورت  اجتماعی، خودمحور و کاربردی همراه با به روزترین سرفصلها باشد. این به ویژه در مورد متخصصین نسل جدید صادق است که به زودی اکثر نیروهای کار امروز را تشکیل می دهند.

دیجی لب با توصیه‌های دوره های به روز همراه با آموزش مهارتهای نرم موردنیاز افراد جهت حضور در مشاغل و محیط کاری به صورت کاملا عملی نیازهای یادگیرنده مدرن را برآورده می کند.

بیش از نیمی از تمامی دانش پذیران، به محیطهای اجتماعی و مشارکتی چه در محیط کار چه در محیط آموزشگاهی و آزمایشگاهی ارزش قایل هستند.

به کارمندان کمک کنید مهارت های مربوطه را توسعه دهند و یادگیرند.

مهارت به سرعت در حال تغییر است. تقاضای یادگیری برای ارتقاء شغلی تنها راه ادامه کار است. افراد به ندرت با تمام مهارت های لازم برای انجام کار آشنا می شوند و در صورت انجام این کار، آنها به سرعت در نقش های مدیریتی که نیاز به مجموعه جدیدی از مهارت ها دارند، ارتقا می یابند.

دیجی لب از مهارت های حرفه ای به روز و بین المللی، از بزرگترین شبکه های حرفه ای جهان برای توسعه  دوره های آموزشی برای آینده استفاده می کند.

طبق اعلام مجمع جهانی اقتصاد، یک سوم مهارتهای اصلی کار در 5 سال آینده تغییر خواهد کرد.

برنامه های یادگیری را توسعه دهید

تحول دیجیتال همه جنبه های عملکرد شرکت ها، از جمله عملکرد L&D را در بر می گیرد. با توسعه آموزشهای مهارت محور همراه با یادگیری مهارتهای نرم و ارتباطی کمک می کند تا بودجه ها و میزان یادگیری را برای پشتیبانی از همه کارکنان بهینه سازی کنید.

شرکت ها در حال انتخاب فن آوری های یادگیری آسان برای پیاده سازی هستند. موضوعاتی که به راحتی توسط لایتک قابل اجرا هستند، از روشهای مقیاس پذیری آسان مانند آموزش الکترونیکی همزمان  استفاده می کنند و مباحث یادگیری را برای کارکنان سهل و آسان می کنند.

تغییر در یادگیری آنلاین از سال 2012 سه برابر شده است و در 5 سال آینده دوباره دو برابر خواهد شد. کاری که لایفتک به طور همزمان با آموزشهای حضوری خود، آموزشهای الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داده و توسعه داده است.

شرکتهایی که به ما اعتماد کرده اند

خدمات آموزش دیجیتال

دیجی لب در جهت توسعه و ارتقاء مهارتهای کارکنان شما ابتدا کارگاه آموزشی "در کدام شغل فناوری اطلاعات موفق تر هستید" را به صورت رایگان برای کلیه کارکنان سازمان که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می کنند برگزار می کند . سپس با انجام تست و مصاحبه های روانشناسی برای تکمیل فرآیند تعیین شغل مناسب هر کارمند براساس ویژگیهای شخصیتی آن به ارائه کارنامه مهارتی-شغلی به هر یک از کارکنان می پردازد.

برگزاری دوره های سفارشی

دیجی لب اقدام به برگزاری دوره های آموزش حرفه ای به صورت حضوری در محل شرکت یا در محل مجموعه دیجی لب می کند که در همین راستا ابتدا می تواند به تدوین سرفصلهای اختصاصی و سفارشی در این مسیر گام بردارد. همچنین در انتهای هر دوره آموزشی، با برگزاری آزمونهای ارزیابی به اعطای گواهینامه معتبر مبادرت میکند.

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ

دیجی لب به تمامی سازمانها و شرکتهای متقاضی کلیه خدمات دیجیتال مارکتینگ را ارائه می دهد

با دیجی لب تماس بگیرید:

 09197604008

digi.laboratory@

اسکرول به بالا